Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI IMBLANITE HUSKY

Număr anunț
DA21998191
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
Cod CPV
18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666 RON
Valoare atribuită
666 RON
Data publicării
10.12.2018 09:29
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666 RON

din 666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.