Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA22004269
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,NAUM RAMNICEANU,, CORBI (CUI 29443553)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980,42 RON
Valoare atribuită
980,42 RON
Data publicării
10.12.2018 12:08
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980,42 RON

din 980,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.