Ofertă acceptată Cumpărare directă

AVIZIER

Număr anunț
DA22003460
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 (CUI 4323454)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,68 RON
Valoare atribuită
122,68 RON
Data publicării
10.12.2018 11:48
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,68 RON

din 122,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.