Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet papetarie si birotica pentru comuna Osorhei luna Decembrie 2018

Număr anunț
DA22003310
Autoritate contractantă
COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.593,68 RON
Valoare atribuită
1.593,68 RON
Data publicării
10.12.2018 11:45
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.593,68 RON

din 1.593,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.