Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizite agende

Număr anunț
DA22001674
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.870 RON
Valoare atribuită
5.870 RON
Data publicării
10.12.2018 11:04
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.870 RON

din 5.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.