Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rama click B0 (1000x1400 mm)

Număr anunț
DA22001310
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.560 RON
Valoare atribuită
5.560 RON
Data publicării
10.12.2018 10:55
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.560 RON

din 5.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.