Ofertă acceptată Cumpărare directă

44192000-2 Alte materiale de constructii diverse

Număr anunț
DA21999399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OTELENI (CUI 17145383)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.234,62 RON
Valoare atribuită
5.234,62 RON
Data publicării
10.12.2018 10:03
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.234,62 RON

din 5.234,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.