Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Placi Plexiglass Transparent si Placi Policarbonat Transparent

Număr anunț
DA21995044
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,45 RON
Valoare atribuită
1.430,45 RON
Data publicării
07.12.2018 16:23
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430,45 RON

din 1.430,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.