Ofertă refuzată
Cumpărare directă
A4 A PLUS HARTIE COPIATOR 500/TOP
- Număr anunț
- DA21992544
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
- Furnizor / câștigător
- COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.266 RON
- Valoare finală
- 1.266 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 14:07
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.