Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii acoperis, structura de lemn, montaj tigla
- Număr anunț
- DA21949392
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- P2 EDILITIA S.R.L. (CUI RO23726534)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.876,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.876,20 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 09:54
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.876,20 RON
din 4.876,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro