Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA22003137
Autoritate contractantă
DIRECTIA POLITIEI LOCALE GIURGIU (CUI 28179640)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,97 RON
Valoare atribuită
339,97 RON
Data publicării
10.12.2018 11:40
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,97 RON

din 339,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.