Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de livrare si demontare/montare pompe recirculare DAB EVOPLUS 80/180 XM

Număr anunț
DA22002101
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
IDMS CENTRAL SRL (CUI RO26117960)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.384,26 RON
Valoare atribuită
3.384,26 RON
Data publicării
10.12.2018 11:14
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.384,26 RON

din 3.384,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.