Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti conform ofertei

Număr anunț
DA22007282
Autoritate contractantă
Institutul pentru Studii Politice de Aparare si Istorie Militara (U.M. 02526) (CUI 4221098)
Furnizor / câștigător
BIBLIOSTAR SRL (CUI RO12968699)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.671,16 RON
Valoare atribuită
7.671,16 RON
Data publicării
10.12.2018 13:25
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.671,16 RON

din 7.671,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.