Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Carti Americane

Număr anunț
DA22002083
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.111,41 RON
Valoare atribuită
1.111,41 RON
Data publicării
10.12.2018 11:13
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.111,41 RON

din 1.111,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.