Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Matura nuiele cu coada
- Număr anunț
- DA22002672
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,60 RON
- Valoare atribuită
- 201,60 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:28
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,60 RON
din 201,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro