Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIBLU RAPID TAL 6X40 200BUC/CUT

Număr anunț
DA22001721
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,48 RON
Valoare atribuită
13,48 RON
Data publicării
10.12.2018 11:05
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,48 RON

din 13,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.