Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21998889
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Furnizor / câștigător
DIAGINA SRL (CUI RO4161492)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,24 RON
Valoare atribuită
461,24 RON
Data publicării
10.12.2018 09:49
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,24 RON

din 461,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.