Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA22008166
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru persoane Adulte cu Dizabilitati "Sfantul Nectarie" Medias (CUI 25631953)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.525,72 RON
Valoare atribuită
4.525,72 RON
Data publicării
10.12.2018 13:48
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.525,72 RON

din 4.525,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.