Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROUTER ARCHER C50 AC 1200

Număr anunț
DA22006484
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN (CUI 4941455)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135 RON
Valoare atribuită
135 RON
Data publicării
10.12.2018 13:04
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135 RON

din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.