Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare directa

Număr anunț
DA22006076
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI" CONSTANTA (CUI 4514837)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,28 RON
Valoare atribuită
534,28 RON
Data publicării
10.12.2018 12:54
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,28 RON

din 534,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.