Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perii pt spalat sticla (biberoane si sticle de 1 si 1/2)

Număr anunț
DA22005969
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI RO16851518)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
140 RON
Data publicării
10.12.2018 12:51
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140 RON

din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.