Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,1% sub estimat
PACHET DEZINFECTANTI
- Număr anunț
- DA22004146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 12:05
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.380 RON
din 1.470 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.