Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector caldura perete 1500w

Număr anunț
DA22002794
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,46 RON
Valoare atribuită
1.176,46 RON
Data publicării
10.12.2018 11:31
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,46 RON

din 1.176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.