Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nowsonic Roadtrip 52 Sistem PA Portabil
- Număr anunț
- DA22002442
- Autoritate contractantă
- SCOALA POPULARA DE ARTA ”LIVIU BORLAN” BAIA MARE (CUI 3627820)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,37 RON
- Valoare atribuită
- 924,37 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:23
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
924,37 RON
din 924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro