Ofertă acceptată Cumpărare directă

Naftalina

Număr anunț
DA21996473
Autoritate contractantă
U.M. 0854 Falticeni (CUI 4244679)
Furnizor / câștigător
BOTUSANU COM SRL (CUI RO5506220)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426 RON
Valoare atribuită
426 RON
Data publicării
10.12.2018 07:50
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426 RON

din 426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.