Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet produse curatenie

Număr anunț
DA21992408
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TICLENI (CUI 29466360)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
867,97 RON
Valoare atribuită
867,97 RON
Data publicării
07.12.2018 14:03
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

867,97 RON

din 867,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.