Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,6% sub estimat
Marker Cardiac NTproBNP - peptid natriuretic, Marker cardiac Varfuri de Reactie
- Număr anunț
- DA21990039
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.622 RON
- Valoare atribuită
- 4.270 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 12:55
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.270 RON
din 4.622 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 352 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.