Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE - DALI

Număr anunț
DA21986818
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
ALDUN PROIECT SRL (CUI 22408842)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.000 RON
Valoare atribuită
47.000 RON
Data publicării
07.12.2018 11:26
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.000 RON

din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.