- Număr anunț
- DA21973361
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372,27 RON
- Valoare finală
- 372,27 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:03
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.