Ofertă refuzată Cumpărare directă

Alcool sanitar 70%, tip 1, flacon de 0,5 l

Număr anunț
DA21966911
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.394 RON
Valoare finală
2.394 RON
Data publicării
06.12.2018 10:07
Data finalizării
10.12.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.