Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lungime cablu: 3 m - Tip senzor: de piele, rectal - Pacienti: adult / copii - Modele compatibile: Mi
- Număr anunț
- DA22008504
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:57
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro