Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA22005854
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO (CUI 2845273)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.832,59 RON
Valoare atribuită
1.832,59 RON
Data publicării
10.12.2018 12:47
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.832,59 RON

din 1.832,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.