Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de lucru Vostro 3470 SFF cu Windows 10 Pro

Număr anunț
DA22001395
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
SOMART IND SRL (CUI RO29253737)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,50 RON
Valoare atribuită
2.520,50 RON
Data publicării
10.12.2018 10:57
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,50 RON

din 2.520,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.