Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 25" LG 25UM58-P, IPS, 21:9, DCI 2K 2560*1080, 5 ms, 250 cd/m2, 1000:1, 178

Număr anunț
DA21997595
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,40 RON
Valoare atribuită
1.546,40 RON
Data publicării
10.12.2018 09:05
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,40 RON

din 1.546,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.