Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA21991553
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,32 RON
Valoare atribuită
234,32 RON
Data publicării
07.12.2018 13:37
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,32 RON

din 234,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.