Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REFILURI

Număr anunț
DA22009570
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII ÎMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 17954422)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,25 RON
Valoare atribuită
672,25 RON
Data publicării
10.12.2018 14:24
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,25 RON

din 672,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.