Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER HP CF440AM TONER 312A 3PK CYM ORIG LJ, TONER HP CF440AM TONER 312A 3PK CYM ORIG LJ, TONER CANO

Număr anunț
DA22009237
Autoritate contractantă
Colegiul National I.L.Caragiale (CUI 4192685)
Furnizor / câștigător
EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI RO32458350)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.110 RON
Valoare atribuită
6.110 RON
Data publicării
10.12.2018 14:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.110 RON

din 6.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.