Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER KONICA MINOLTA BIZHUB 226

Număr anunț
DA22008003
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.7 ”Remus Opreanu” Constanta (CUI 29447580)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
140 RON
Data publicării
10.12.2018 13:44
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140 RON

din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.