Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse toner cf. note nr. 47719/29.11.2018 si 47936/03.12.2018

Număr anunț
DA22007859
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.728 RON
Valoare atribuită
2.728 RON
Data publicării
10.12.2018 13:40
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.728 RON

din 2.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.