Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Pachet tonere premium

Număr anunț
DA22006006
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.110,31 RON
Valoare atribuită
3.097,22 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
10.12.2018 12:52
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.097,22 RON

din 3.110,31 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 13,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.