Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru inlocuire cartus laser, refill laser fara schimbare de chip, Toner Konica TN 118

Număr anunț
DA22004533
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,93 RON
Valoare atribuită
394,93 RON
Data publicării
10.12.2018 12:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,93 RON

din 394,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.