Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cartus toner magenta original pt imprimanta LaserJet HP PRO M452dn
- Număr anunț
- DA22001864
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677 RON
- Valoare atribuită
- 677 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:08
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677 RON
din 677 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro