Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE TONERE INPRIMANTE PACHET CONSUMABILE BIROU PACHET CONSUMABILE DE CURATAT

Număr anunț
DA21998090
Autoritate contractantă
GRADINITA PP "ION CREANGA (CUI 4567920)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362,75 RON
Valoare atribuită
1.362,75 RON
Data publicării
10.12.2018 09:25
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362,75 RON

din 1.362,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.