Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA21995117
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRANICESTI (CUI 14061504)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,77 RON
Valoare atribuită
165,77 RON
Data publicării
07.12.2018 16:35
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,77 RON

din 165,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.