Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
Minolta 8935204 / 8936304 - cartus laser
- Număr anunț
- DA21987545
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,70 RON
- Valoare atribuită
- 156,66 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 11:44
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
156,66 RON
din 162,70 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 6,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.