Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Epson Enterprise 75ppm, WF-17590D4TWF
- Număr anunț
- DA21985657
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:56
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro