Ofertă refuzată Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala WorkCentre 5335

Număr anunț
DA22006368
Autoritate contractantă
Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.718 RON
Valoare finală
3.760 RON
Data publicării
10.12.2018 13:01
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.