Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2712DW, A4, Duplex, Wireless

Număr anunț
DA22004123
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,NAUM RAMNICEANU,, CORBI (CUI 29443553)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,11 RON
Valoare atribuită
504,11 RON
Data publicării
10.12.2018 12:04
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,11 RON

din 504,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.