Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tableta Samsung Tab A T595 (2018), 10.5", Octa Core, 32GB, 4G, Negru

Număr anunț
DA22001793
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,52 RON
Valoare finală
1.428,56 RON
Data publicării
10.12.2018 11:06
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.