Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA,PACHET CURATENIE,PACHET IT

Număr anunț
DA22000986
Autoritate contractantă
COMUNA PETRIS (CUI 3519160)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.126,55 RON
Valoare atribuită
13.126,55 RON
Data publicării
10.12.2018 10:47
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.126,55 RON

din 13.126,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.